Hakkımızda

MCS SANCAR MERMER

Tarım Hayvancılık İnşaat Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

MCS Sancar Mermer, 1997 yılında Bibollu Mermer adıyla Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde  kuruldu.  Kurulduğu günlerde bölgede profesyonel mermer işletmeciliği yapılmıyordu. MCS Sancar Mermer ekibinin özverili çalışmaları sayesinde bölge, profesyonel ve prensipli çalışan bir mermer işletmesine sahip oldu. 2012 yılında Bibollu Mermer adını "MCS Sancar Mermer" olarak değiştirdi. Yepyeni bir güç ve vizyonla ilerlemeye devam etti. Kısa sürede  tüm Türkiye'de  mermer pazarında üst sıralara yükseldik. Mermerlerimiz , ülkemizin seçkin maden ocaklarından gelip, profesyonel ekibimizin incelemesi sonucunda seçilerek işletmelerimize gelmektedir.

2017 yılının 10. ayında Şanlıurfa Organiza Sanayi bölgesinde yeni fabrikamızı açtık. MCS Sancar Mermer adını verdiğimiz fabrika 15 dönüm açık alan üzerine 4000 metrekare fabrika alanı şeklinde kurulmuştur. 

MCS Sancar Mermer işletmesinin Şanlıurfa'daki fabrikası Şanlıurfa'daki tek yüksek teknolojiye sahip  mermer fabrikası olma özelliği taşımaktadır. Bugün Şanlıurfa başta olmak üzere tüm dünyaya mermer ticareti yapmaktayız.  MCS Sancar Mermer işletmesi olarak, fabrikamızda şekil verilen mermerler, müşterilerimizin istediği ebatta hazırlanarak teslim edilmektedir. İşin her kademesi Profesyonel Ekibimiz tarafından kontrol edilmekte olup çıkacak aksilikler önceden tespit edilip gerekli önlemler alınmaktadır.

MCS Sancar Mermer olarak ürünlerimiz ülkemizin seçkin taş ocaklarından gelen seçme ürünlerdir. Mermerler doğadan çıkarıldığı gibi fabrikalarımıza gelir ve titizlikle işlenir. MCS Sancar mermer olarak, bir mermer işletmesinde gerekli tüm ekipmanlara sahibiz.

MCS Sancar Mermer'in açılışından bu yana, siz değerli müşterilerimize, bizlerden maddi - manevi desteğini esirgemeyen dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla

Süleyman SANCAR 
Yönetim Kurulu Başkanı

Image
Hak2
Hak1
Hak3
Hak4
ŞANLIURFA FABRİKA

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi , 2. Kısım, MCS Sancar Mermer Fabrikası  63000 Eyyübiye/Şanlıurfa

0532 281 43 25

Paylaş

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

© 2024 MCS Sancar Mermer Kurumsal web Sitesi. Web Tasarım Koray ÇOKOL